دریاره ما

f

انجمن خیریه صرع اصفهان به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد جمعی از خیرین و متخصصین مغز و اعصاب را به منظور حمایت از افراد مبتلا به صرع در جهت ارتقاء و بهبود شرایط زیستی و اجتماعی این افراد در کنار یکدیگر جمع کرده است.

اطلاعات تماس
اصفهان-چهارراه سهروردی - ابتدای بلوار کشاورز-بعد از کوچه ۱۱۹-جنب مسجدالمعصوم
info@isfahanepilepsy.com
۰۳۱-۳۷۷۷۱۵۷۲ 031-37753761
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

گزارش عملکرد انجمن خیریه صرع اصفهان در سال ۱۳۹۸ – ۱۳۹۹

حمد و ثنا خداوند مهربانی را سزاست که با رمز محبت، هستی را آفرید و انسان را خلیفه خود روی زمین قرار داد و کائنات را در خدمت او گماشت. پروردگار علیم و حکیمی که با ارسال رسل و انزال کتب مسیر عبودیت و کمال و تقرب را از طریق معرفت خود به واسطه ی معرفی الگـوهای کامل انسانیــت (چهارده معصـوم علیهم السلام) هموار نمود. در همین راستا گامی مهم برای بررسی عملکرد انجمن خیریه صرع استان اصفهان برداشتیم و گزارش عملکرد سال ۹۹- ۱۳۹۸ را به شرح آنچه که در این مقاله آمده است، در خدمت شما قراردادیم.
انجمن خیریه صرع استان اصفهان یکی از تشکّل های مردم نهاد استانی است که با همت خیرین و نیکوکاران و حمایت ستاد اجرائی فرمان حضرت امام (ره)(دنیا احسان)در سال ۱۳۹۸ تعداد ۳۰۰ بسته و در سال ۱۳۹۹ تعداد ۱۱۲۰ بسته سبد مواد غذایی،تهیه و در اختیار مددجویان و بیماران نیازمند قرار دهد.
خیرین و نیکوکاران حامی انجمن خیریه صرع معتقدند که هیچ بیمار مبتلا به صرع نباید تنها به دلیل مشکلات مالی و نبود امکانات دست از مبارزه با بیماری خود بردارد و تسلیم این درد گردد. بدین منظور بیماران مصروع مراجعه کننده به درمانگاه تخصصی مغز ، اعصاب و روان صرع مسیح وابسته به انجمن خیریه صرع اصفهان بر اساس ضوابط و مقررات از پیش تعیین شده در چارچوبی مشخص توسط اعضای هیئت مدیره و با کمک و حمایت خیرین و نیکوکاران هر ماه مبالغی را در جهت کمک هزینه های شامل هزینه های دارو و درمان و اقدامات تشخیصی مربوطه تامین و پرداخت می نماید.

 

عملکرد سالانه ۱۳۹۸
تعداد بیمار ۱۹۶۷ نفر
هزینه داروئی ۹۶۹/۰۰۰/۰۰۰ ریال   
تعداد نوار مغز ۸۰ نفر
کمک معیشتی ۳۰۰ بسته
عملکرد سالانه ۱۳۹۹
تعداد بیمار ۲۲۰۳ نفر
هزینه داروئی ۱/۵۹۹/۸۱۴/۳۰۴ ریال
تعداد نوار مغز ۱۰۵ نفر
کمک معیشتی ۱۱۲۰ بسته

ارسال نظر