دریاره ما

f

انجمن خیریه صرع اصفهان به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد جمعی از خیرین و متخصصین مغز و اعصاب را به منظور حمایت از افراد مبتلا به صرع در جهت ارتقاء و بهبود شرایط زیستی و اجتماعی این افراد در کنار یکدیگر جمع کرده است.

اطلاعات تماس
اصفهان-چهارراه سهروردی - ابتدای بلوار کشاورز-بعد از کوچه ۱۱۹-جنب مسجدالمعصوم
info@isfahanepilepsy.com
۰۳۱-۳۷۷۷۱۵۷۲ 031-37753761
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

تماس با ما

از این که در کنار انجمن صرع به اعضاء ما یاری می‌رسانید، از شما سپاسگزاریم. از طریق همین صفحه با ما در تماس باشید.

اعضاء انجمن همان بیماران مبتلا به صرع هستند که روزانه،خدمات مختلف مالی،درمانی و دارویی دریافت می کنند و از برنامه ها و خدمات جامع انجمن خیریه صرع و درمانگاه صرع مسیح بهره مند می شوند.

رضایت سنجی با هدف کسب نظرات اعضاء و میزان رضایت آنان در ابعاد مختلف خدمات ای که انجمن به اعضاء ارائه می کند، انجام گرفت و رضایت کلی از خدمات و پرداخت دارویی حاصل این نظرسنجی بود.

حامی نیازمندان از راه دور باشید،یاری رسانی به بیماران نیازمند از طریق حمایت های مردمی و کمک های نقدی و غیرنقدی خیرین به روشهای مختلف توسط این مجموعه امکان پذیر گردیده است.

کاربر گرامی این قسمت جهت ارتباط هر چه بهتر شما با انجمن خیریه صرع استان اصفهان و درمانگاه صرع مسیح ایجاد شده است. ارائه پیشنهادات و انتقادات، مسلماً ما را به سمت پیشرفت و خدمت رسانی هر چه بهتر هدایت می نماید. چنانچه درخصوص هر یک از خدمات ما پیگیری خاص و یا ابهامی وجود دارد لطفاً از طریق یکی از راه های ارتباطی که در قسمت ذیل قرار داده شده است با ما ارتباط برقرار نمایید

با ما در تماس باشید